Wrocław – Dom indywidualny 28.02.2024

Wrocław to nasze miasto👍.
Wbrew niektórym, obiegowym opiniom miejsce to ma szczególne znaczenie w historii Polski. Już w tysięcznym roku Bolesław Chrobry przy protekcji cesarza Ottona III założył tu biskupstwo otrzymując przy tej okazji insygnia władzy królewskiej. Pierwsza katedra na Ostrowie Tumskim w centrum miasta była drewniana. Od góry Ślęży (nieopodal miasta) i słowiańskich Ślężan została wzięta nazwa całego regionu Górnego i Dolnego Śląska. O bogatej historii i niezwykłej architekturze Wrocławia można by pisać bez końca, jednak koniecznie należy podkreślić pewną istotną właściwość tego miasta. Mianowice życie w Rynku tętni nieustannie całą dobę a wrocławianie są serdeczni, łagodni i otwarci. Wiemy coś na ten temat.
Pod samym Wrockiem (tak swoje miasto nazywają mieszkańcy), w klimatycznym lesie wybudowaliśmy SSZ domu z bali według indywidualnego projektu.

Oryginalność bryle nadają m.in. trójkątny wykusz i trapezowe okna w ścianach szczytowych. Wielkim walorem inwestycji jest wkomponowanie obiektu w bujną przyrodę nieopodal stadniny koni.
Radość właścicieli z każdego etapu budowy udziela się wszystkim, dlatego odbyła się pierwsza z cyklu parapetówek wieńczących pewien istotny zakres prac. Atmosfera była szampańska (przy pączu) a swojskie przekąski pycha. Było gadane, grane, śpiewane i pląsane.
Basiu i Marku, gratulujemy dobrej roboty👏🏻👍😁. Dziękujemy za serdeczność, wzorową, dotychczasową współpracę … i idziemy dalej, z kolejnymi etapami. Parafrazując hasło z „Gwiezdnych Wojen”: Sielanka jest u Was i z Wami! 😁